Serwis Porad Prawnych eporadyprawne.pl

Logowanie | Rejestracja

Jak działamy

Klient, chcąc skorzystać z Serwisu Porad Prawnych eporadyprawne.pl, zadaje pytanie w ten sposób, że w polu „Wybierz opcje” wybiera usługę, z której chce skorzystać. W polu „imię i nazwisko”, „adres e-mail’, wpisuje swoje dane oraz prawidłowy adres e-mail.
W polu „Opis sprawy” opisuje możliwie jak najdokładniej sytuację, w której chce uzyskać poradę prawną, wpisuje jej treść.

Należy jak najdokładniej opisać stan faktyczny będący podstawą pytania oraz sprecyzować zakres porady, czyli wskazać swoje oczekiwania, poradę jaką chciałby uzyskać. Tylko dokładne opisanie problemu prawnego pozwoli prawnikowi na udzielenie jak najdokładniejszej porady prawnej. Następnie wysyła pytanie do wyceny, klikając w pole „Zamów poradę prawną”.

Wycena zostanie sporządzona nawet do 60 min, jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Po akceptacji wyceny należy, korzystając z jednej z możliwości, dokonać opłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia przelewu, zostanie przygotowana porada.

Porada zostanie przygotowana nawet do 24 godzin, a w przypadku wydłużonego czasu odpowiedzi klient otrzyma wiadomość z informacją o wydłużeniu czasu odpowiedzi.

Po uzyskaniu odpowiedzi, klient może zadać pytania dodatkowe. Jeżeli są to pytania mieszczące się w zakresie pytania podstawowego/głównego, odpowiedź na nie zostanie udzielona bezpłatnie.